Сили оборони знищили два ЗРК «Бук» окупантів

Бійці підрозділів безпілотних авіаційних комплексів Служби безпеки України знищили два зенітних ракетних комплекси «Бук» (пускові установки) та їх станцію виявлення цілей, два ЗРК «ТОР-М2», ЗРК «Стріла-10» і ЗГРК «Тунгуска» російських окупантів.

Як повідомила пресслужба СБУ, це здобуток за останній тиждень. Тим не менш, це чудовий результат, адже за 775 діб повномасштабної війни (з 24 лютого 2022 року) за даними Генерального штабу збройних сил України ворог втратив 753 засоби протиповітряної оборони (менше одного за добу). А тут лише СБУ за сім днів знищила 7 засобів ППО.

Оприлюднене відео змонтоване з кадрів, відзнятих переважно безпілотними літальними апаратами, оператори яких знаходили «жирні» цілі і коригували удари по ним. Щонайменше дві установки були вражені дронами-камікадзе. Якою саме зброєю були знищені або пошкоджені інші, не ясно.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Бандера добрался и до Винницы (видео)

07.12.2015 - 17:21
Человек, совсем недавно взорвавший интернет своими патриотическими песнями, добрался и до Винницы. Концерт Сергея Файфуры ожидается в конце декабря. Одна из его песен, видеоклип на которую мы разместили ниже, называется ...