Сили оборони знищили два потужних комплекси «Небо-У»

Бійці тринадцятого Головного управління військової контррозвідки Служби безпеки України знищили два модернізованих дуже дорогих (по сто мільйонів доларів) радіолокаційних комплекси дальньої дії «Небо-У» російських окупантів на території РФ.

Про це сьогодні з посиланням на свої анонімні джерела в СБУ повідомили кілька вітчизняних видань (щонайменше «Українська правда» та «Інтерфакс»). На офіційних медіаресурсах самої СБУ станом на 15:30 інформації про це не було.

Друге «Небо-У» було знищене у прикордонній Брянській області РФ сімома ударними безпілотними літальними апаратами. Перше ж було раніше знищене у також прикордонній Бєлгородській області РФ.

Дані РЛС обслуговували ворожі бомбардувальники, які знищують наші прикордоння і прифронтову зону, керованими авіаційними бомбами, а також займалися розвідкою на глибину до семисот кілометрів.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Украина выиграла у Финляндии и вышла на 2-ое место: видео гола

12.11.2016 - 22:34
Закончился первый тайм матча четвертого тура отборочного турнира к ЧМ-2018 между сборными Украины и Финляндии. В Одессе подопечные Андрея Шевченко сумели на 25-ой минуте размочить ворота соперника. Отличный пас в ...

Шахтер проиграл Александрии, смотреть видеообзор

17.11.2017
16-й тур чемпионата подарил сенсацию ...