Сили оборони знешкодили півтори сотні «вагнерівців»

Підрозділ Сил оборони відбив черговий штурм найманців російської приватної військової компанії Вагнера на свій спостережний пункт на Бахмутському напрямку, знищивши одного окупанта, а іншого взявши в полон.

Про це на своїх медіа-ресурсах повідомив пресцентр Державної прикордонної служби України, оприлюднивши відео з полоненим. Зек, який відбував покарання в Якутії, стверджує, що нікого не вбивав, бо перебуває в Україні лише дев’ять днів.

Тим часом, Генеральний штаб Збройних сил України у вечірньому зведенні за перші вісімнадцять годин тринадцятого березня, розміщеному на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив:

«На території Біловодської районної лікарні тимчасово зайнятої території Луганської області на лікування привезли півтори сотні (півтори роти) найманців так званої ПВК Вагнера».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Интернет взорвало видео с музыкальной пародией на игроков сборной РФ Кокорина и Мамаева

11.07.2016 - 21:59
Есть в России сборная по футболу, которую болельщики хотят распустить за провал на Евро-2016 (даже петиция под этой идеей набрала сотни тысячей подписей). А в сборной этой есть парни Кокорин ...

Изюминки нынешней церемонии награждения «Оскарами»: видео

27.02.2017
Голливудский кинематограф настолько переплетен с ...

Появилось видео нападения чиновницы на женщину с плакатом «Королевская, возвращайся в Кремль»

05.05.2017
Пророссийский политик Наталья Королевская регулярно сеет ...