Сили оборони завдали влучного удару по окупантам на Херсонщині

Бійці 131-го окремого розвідувального батальйону Збройних сил України знищили склад і спостережний пункт російських загарбників на лівому окупованому березі Дніпра в Херсонській області.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі «Твіттер» повідомив «Оперативний ЗСУ», оприлюднивши відповідне відео, зняте кількома безпілотними літальними апаратами.

Їх оператори знайшли «жирну» ціль в одній з будівель та скоригували влучний артилерійський вогонь по ній. Що саме прилетіло по даху, незрозуміло. Але через деякий час будинок вже сильно палав з густим чорним димом. Також зафіксований потужний вибух боєприпасів. 

За організаційно-штатною структурою 131-ий ОРБ належить до Сухопутних військ ЗСУ, однак якимось чином підпорядковується Головному управлінню розвідки Міністерства оборони України.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

Появилось видео уничтоженного КамАЗа террористов ДНР

02.07.2018 - 20:13
Главари ДНР в стремлении представить в черном свете ВСУ настолько завираются. что сами забывают, о чем лгали накануне. Напомним, вчера террористы сообщили, что возле Сигнального под Донецком был уничтожен КамАЗ ...