Сили оборони завдали окупантам великих втрат під Вугледаром

Російські окупанти провели невдалі штурмові дії в напрямку нескореного містечка Вугледар Донецької області – бійці Сил оборони знищили чимало ворожої бронетехніки та піхоти.

Про це, на жаль, без подробиць о 13:01 повідомив Телеграм-канал «OMEGA COMPANY», який ведуть бійці Центру спеціального призначення «Омега» Національної гвардії України.

У свою чергу, речник Генерального штабу Збройних Сил України Андрій Ковальов у сьогоднішньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», про дану ділянку фронту повідомив наступне:

«На Новопавлівському напрямку українські воїни відбили три атаки ворога південніше (вільної) Пречистівки та в районі (звільненого минулого літа) Старомайорського».



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Интернет покоряет видео об испанской вилле Порошенко

11.11.2016 - 10:24
Нардеп Сергей Лещенко в эфире телеканала 112 Украина 3-го ноября заявил, что президент Порошенко не задекларировал свой дом в Испании. Также по его словам, необходимо декларировать и те картины выдающихся ...

В Китае пингвинов облачили в Санта-Клаусов: видео

25.12.2017
Группой, пожалуй, самых необычных «Санта-Клаусов» ...