Сили оборони захопили в полон окупантів у Бахмуті

У Бахмуті наші захисники знищили 27 (великий взвод) інтервентів, ще двох взяли в полон і спалили танк російських окупантів. Про це сьогодні з посиланням на бійця Збройних сил України з ніком «Бахмутський Демон», який воює в місті, повідомив Телеграм-канал «Донбас Оперативний».

«Бахмутський Демон» також вказує, що Сили оборони відкинули загарбників від Хромового і дороги життя, але в самому місті ворог повільно просувається вперед:

«Тримаємо Літачок, школу, багатоповерхівки, дитячий садок… З міста ніхто не вийшов!».

Окрім того, «Донбас Оперативний» оприлюднив мапу з розташуванням сторін в Бахмуті від західних військових блогерів та OSINT-дослідників. Видно, що Сили оборони утримують приблизно десяту частину міста.

Згідно зі зведенням Міноборони Британії, у західних районах Бахмута на Донеччині тривають запеклі бойові дії на ближній дистанції. Ключовою подією минулого тижня стали бої на околицях міста, зокрема, біля села Хромове. Там Україна намагається зберегти контроль над своїм маршрутом постачання – трасою 0506.

Тим часом, Бахмут відвідав командувач Сил спеціальних операцій України Віктор Хоренко.

«Дійсно ситуація у Бахмуті складна, проте хто, як не ви знаєте, що треба робити і як діяти у поточних умовах. Ваша робота тут вкотре доводить, що ССО — це насамперед перевага якості над кількістю», — підкреслив Хоренко, звертаючись до захисників.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Что сгорело в небе над Львовом (видео)

25.01.2016 - 13:39
Над Львовом было заметно падение некоего небесного тела. Судя по видео, которое горожане засняли вечером 23 января 2016 года и выложили в соцсети, пролетая, объект сгорел в плотных слоях атмосферы. ...