Сили оборони захопили позиції окупантів біля Вербового

Минулої доби на Мелітопольському напрямку (західна частина Запорізької області) бійці Сил оборони продовжували наступальну операцію, завдаючи російським окупантам значних втрат в живій силі та техніці і змушуючи їх відходити з займаних позицій.

Про це в ранковому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, доповів пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

В свою чергу, народний депутат і фронтовий волонтер Юрій Мисягiн розповів, що бійці п’ятнадцятої бригади «Кара-Даг» Національної гвардії України захопили позиції загарбників в районі окупованих сіл Новопрокопівка і Вербове (наш проривний плацдарм південніше міста Оріхів в Запорізької області).

Оприлюднене відео змонтоване з кадрів, знятих екшн-камерою на шоломі нашого захисника. Зокрема, спочатку він відриває «на пам’ять» шеврон з форми знищеного інтервента. Потім показані кадри ведення бою.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

На видео сняли свинью, отбившую собрата у мясника

12.01.2018 - 14:57
Животным порою не чужды человеческие качества. В том числе и стремление защитить своего ближнего. Случай в Китае это подтвердил в очередной раз. Там свинья самоотверженно отбила у мясников своего собрата, ...

Авдеевский кошмар возвращается: фото, видео

25.02.2017
Тяжелая бойня, о которой массово ...

Новозеландцы смогут заправлять автомобили пивом

21.08.2015
Теперь новозеландцы могут заправлять свои ...