Сили оборони зачищають Сотницький Козачок від ворожої ДРГ

Бійці Сил оборони зараз виявляють і знищують залишки диверсійно-розвідувальної групи російських окупантів, яка зайшла в прикордонне село Сотницький Козачок Золочівської громади Богодухівського району Харківської області.

Про це у коментарі «Укрінформу» заявив речник Оперативно-тактичного угруповання «Харків» Юрій Повх. Він пояснив, що це другорядний відволікаючий маневр загарбників, основні сили яких на Харківському напрямку сконцентровані в районах Вовчанська і Липців.

Про те, що ворог контролює майже весь Сотницький Козачок, цієї ночі повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і водночас колектив військових експертів «DeepState».

Нагадаємо, нещодавно спецназ Державної прикордонної служби України вже успішно зачистив цей населений пункт від ворожої ДРГ. Однак через географічні особливості ворогу дуже легко заходити в село.

У свою чергу, Харківська обласна військова адміністрація уточнила, що наразі у Сотницькому Козачку проживають чотири людини, донедавна їх було 32, а до початку широкомасштабного вторгнення – 177.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Собачий хоровод вокруг миски с молоком

27.10.2015 - 14:11
Даже щенки понимают, что сервировка стола должна быть на уровне. В результате получился собачий хоровод вокруг миски с молоком. ...

Появилось видео яичной атаки на Марин Ле Пен

04.05.2017
Лидер Национального фронта Марин Ле ...

В России массовые репрессии к митингующим: фото, видео

12.06.2017
Власти России продолжают жесткими мерами ...