Сили оборони взяли в полон окупантів з Грозного, Рязані і Пскова

Бійці бригади Гвардії наступу «Помста», створеної на базі Луганського прикордонного загону, взяли в своїй рідній області в полон трьох російських окупантів, які входили до складу штурмової групи, яка атакувала наші позиції.

Про це на своїх медіаресурсах розповів пресцентр Державної прикордонної служби України, оприлюднивши фотографії інтервентів з розмитими обличчями. Серед них контрактники з Пскова і Грозного та мобілізований з Рязані.

Наш захисник з позивним Удав розповів, що позицію прикордонників атакували вісім загарбників. Після відкриття по ним вогню більшість відступила, а ті, що не могли, здалися. Їм надали мінімальну медичну допомогу, дали води і передали в тил.

Цікаво, що Удав вважає учасників штурмової групи, які відступили, приреченими:  «Вони не потрібні своїм, тож назад не можуть йти. А вперед на штурм також не підуть. Їжі нема, і рано чи пізно, вони або замерзнуть, або самі здадуться в полон».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Динамо» на зубах вырвало победу у «Зари»: видео голов

04.03.2018 - 19:57
Заканчивался час игры, а на табло в матче «Динамо» и «Зари» светились нули. Хотя обе команды на заснеженном поле достаточно регулярно создавали у ворот друг друга опасные моменты. Кто бы ...