Сили оборони взяли під контроль Гряниківку

Минулої доби російські окупанти намагалися покращити своє тактичне положення на Куп’янському (Лиманському) напрямку (сама північна ділянка фронту в Харківській і Луганській областях).

Про це в ранковому зведенні Генерального штабу Збройних сил України, розміщеному на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив його спікер Олександр Штупун.

В сою чергу, авторитетний укладач фронтових карт «deepstatemap.live» повідомив, що Збройні сили України остаточно визволили село Гряниківка Харківської області. Сусіднє село Дворічне контролюється нами частково.

Дивись для порівняння скріни мапи за перше й друге січня; на останньому ми умовно позначили місця просування сторін. Ворог пройшов вперед південніше, однак не зміг дійти до села Масютівка.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

В Виннице случился потоп: видео

24.02.2017 - 19:38
Власти уверяют, что Винницу подтопили соседние поля Резкое потепление 24 февраля привело к затоплению двух магистральных улиц на окраине Винницы. Избежать стихийного бедствия, по мнению коммунальников, было невозможно, ведь оно ...

Взрывы на военных складах в Калиновке сняли на видео с воздуха

27.09.2017
Из Калиновки успешно проводится эвакуация ...