Сили оборони вивели з оточення наш загін у Бахмуті

Три години шестеро прикордонників Луганського загону, в тому числі й поранені, відбивали штурм переважаючих сил російських окупантів на одній з позицій у Бахмуті. Коли вони вже були майже повністю оточені, до них прорвалася підмога.

Про це на своїх медіа-ресурсах розповів пресцентр Державної прикордонної служби України, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, знятих екшн-камерою на шоломі одного з учасників рятівної штурмової групи.

З коментаря можна зрозуміти, що прикордонники відбили ворожий штурм і зберегли позицію:  «Вогнем з гранатометів та стрілецької зброї вдалось відбити атаку окупантів та забезпечити евакуацію поранених».

В кінці ролика видно, що до бійців штурмової групи вибігли троє бійців (взагалі-то видно тільки їх ноги) – вірогідно, це ті самі поранені? Але загалом зі щільності бою складається враження, що втримати позицію не вдалося. Так і який в ній сенс, якщо від неї до основних сил вже майже неможливо дістатися?

Тим часом, боєць Збройних сил України, який веде телеграм-канал «Бахмутський демон» і воює у місті, дав зрозуміти, що справи кепські: «Ви, прошу, морально будьте готові до різних новин з Бахмута. Не будуйте собі рожевих замків, ми давно вже не будуємо».

При цьому варто зазначити, що «Бахмутський Демон» традиційно відчайдушно шукає хоч якийсь позитив у своїх зведеннях…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Шахтер победил Динамо и добыл свой восьмой Суперкубок: видео голов

15.07.2017 - 22:58
В Одессе на стадионе Черноморец завершился матч за Суперкубок Украины. В десятый раз за трофей сошлись «Шахтер» и «Динамо». Этой игрой открылся новый футбольный сезон. Завтра стартует чемпионат. Победил «Шахтер» ...

В Донецке сожгли автомобиль, видео

11.10.2019
Местные жители, в частности украинский ...

Путинским оккупантам нанесен большой урон: появилось видео

22.02.2018
Наши военные на передовой ежедневно ...