Сили оборони відтіснили окупантів у Бахмуті

За перші вісімнадцять годин тринадцятого квітня російські окупанти вели наступальні дії на Лиманському (Кремінському), Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. А найзапекліші бої тривали за Бахмут та Мар’їнку.

Про це в вечірньому зведенні на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

В свою чергу, боєць ЗСУ, який воює у Бахмуті і веде Телеграм-канал «Передович0к», розповів, що Сили оборони відкинули загарбників в центрі і на півдні міста та стримують їх на півночі:

«… Є трохи добрі новини з центральної частини, а саме успішний контрнаступ, але про цю інформацію краще трохи помовчати, бо, як кажу, інтенсивність скажена…

По південній стороні є успіхи на вулиці Корсунського, йдуть бої, хлопці тримаються, та наче трохи просуваються, але не на дуже, так, трошки відбили позиції ворога.

По північній стороні Бахмуту — ситуація трошки напружена, проте стабільна, хлопці тримаються…».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

ВСУ могут легко освободить Донецк: появилось видео подступов к городу

02.04.2018 - 22:06
ВСУ при соответствующем приказе могут легко взять Донецк. Город фактически открыт, не хватает только красной ленточки. Об этом говорит бывший «глава совбеза» ДНР и главарь НВФ «Восток» Александр Ходаковский. Он ...

Появилось видео гибели российского пилота Су-25 Романа Филипова

05.02.2018
Появилось видео гибели российского пилота ...

Автомобиль врезался в толпу зрителей во время гонок (видео)

28.03.2015
На «Северной петле» немецкого автодрома ...