Сили оборони відсунули окупантів під Донецьком

На Авдіївському (Донецькому) напрямку минулої доби російські окупанти «намагалися покращити тактичне положення підрозділів своїх військ». При цьому наші захисники відбили ворожі атаки в районах населених пунктів Мар’їнка, Новомихайлівка, Побєда і Красногорівка.

Про це в ранковому зведенні Генерального штабу Збройних сил України повідомив його речник Олександр Штупун.

В свою чергу, авторитетний укладач фронтових карт і воєнний експерт «DeepState» у своєму звіті, зокрема, розповів: «Авдіївський відтинок — невідома ситуація після штурмів ворога околиць Авдіївки. Уточнено лінію бойового зіткнення біля Невельського».

Дивись для порівняння мапи за третє та четверте січня; на останньому синьою і червоною стрілочками ми умовно позначили просування відповідно ЗСУ і загарбників. ЗСУ відбили в рази більше території, ніж втратили. Але зрозуміло, що в такому малому масштабі ситуація дуже динамічна й мінлива.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео, как пехотинцы ВСУ держат позиции на самой окраине Донецка

06.10.2017 - 21:20
Военное телевидение Украины показало передовые позиции ВСУ возле предместий Донецка, прямо напротив брошенного рынка Господарь. Сюжет называется «Пехотинцы первыми встречают врага». Наши бойцы рассказали об обстрелах со стороны террористов и ...

Разбив Chevrolet на скорости 240 км/ч, водитель не пострадал (видео)

21.11.2015
Двое владельцев хорошо прокачанных Chevrolet ...