Сили оборони відкинули росіян під Тернами

Війська РФ втрачають позиції на захід від Кремінної через контратаки Збройних сил України. Буквально так в останньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні дещо несподівано заявили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

Авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» у своєму звіті за дев’яте квітня менш категоричний, але теж додає оптимізму:

«Зіткнення відбуваються східніше Тернів, це безумовно найгарячіша точка на ділянці. Проте ворог не має успіху і злагоджені дії Сил Оборони приносять результати».

При тому, що до квітня на протязі кількох місяців поспіль агресор поступово просувався до Тернів і сусідньої Ямполівки, це теж велике досягнення.

Очевидно, що бійці окремих 95-ої десантно-штурмової Поліської ЗСУ та 12-ої спеціального призначення «Азов» НГУ бригад змогли організувати грамотний і рішучий спротив переважаючим наступаючим силам інтервентів.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Бодигард разобрался с голой женщиной, выбежавшей на сцену конкурса Мисс Украина: видео

06.09.2017 - 23:25
Мы уже сообщали, что в Киеве определили победительницу конкурса красоты Мисс Украина-2017. Ею стала киевлянка Полина Ткач. Не обошлось и без курьеза. На сцену во время конкурса выскочила голая женщина ...

Появилось видео перепалки между Геращенко и Разумковым

10.09.2019
Сегодня в Верховной Раде произошла ...