Сили оборони відкинули росіян на Кремінському напрямку

Бійці дванадцятої бригади спеціального призначення «Азов» Національної гвардії України в результаті успішної контратаки захопили позиції російських окупантів у Кремінському лісі (Серебрянське лісництво) на Лиманському напрямку.

Про це повідомив Телеграм-канал «Трикутник», який висвітлює хід бойових дій у Луганській і Харківський областях та на північному сході Донеччини. На його мапі звільнена територія забарвлена блакитним кольором і обведена білим колом.

Тим часом блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман) у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» повідомив, що промзона під Білогорівкою перейшла у сіру зону:

«Штурмували величезною колоною, частину техніки хлопці знищили, але це не вплинуло на результат бою. Зараз йдуть бої за терикон крейдового карʼєру».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

По Палермо несколько часов гулял бенгальский тигр: видео

29.01.2017 - 12:16
В главном городе Сицилии утром 28 января произошел довольно необычный инцидент. По улицам Палермо разгуливал бенгальский тигр по кличке Оскар. Как оказалось, хищник сбежал из цирка-шапито, приехавшего в Италию из ...

ВСУ с воздуха уничтожили стратегические позиции оккупантов: видео

26.05.2018
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин рассказал, ...