Сили оборони відкинули окупантів за межі Бахмута

Збройні сили України продовжують відтісняти російських окупантів на східних околицях Бахмута. Про це повідомив військовий експерт «DeepState» (Телеграм-канал) і авторитетний укладач фронтових мап (сайт «deepstatemap.live»): «Зафіксовано відео удару нашими бійцями по матрасному заводу. Ворог покинув приватний сектор і стоїть відразу за ним в окопах, які колись копали наші солдати».

А от північніше Бахмута ми відступаємо: «В Соледарі ворог має незначний успіх, танк кацапів спокійно їздить по вулиці Театральній. В Яковлівці ворогу вдалося досягнути успіху, розширивши просування відразу на три напрямки».

Південніше Бахмуту теж ідуть важкі бої, але лінія фронту незмінна: «Ворог наступає на Кліщіївку та пробує збільшити плацдарм за каналом в районі Озарянівки. Тривають бої в Опитному».

Для порівняння ми зробили скріни мапи за 22 і 23 грудня, позначив на актуальному стрілочками місця просування сторін. Впадає в вічі, що в Яковлівці ворог зайняв досить великі території.

В свою чергу Телеграм-канал «Донбас Оперативний», який взагалі-то схильний трішки перебільшувати наші перемоги, також описав наші проблеми в Соледарі: «ПВК Вагнера просунулася коло заводу КНАУФ, взяв під контроль вулицю Спортивну й частину вулиць Ломоносова й Володарського. Також штурмові групи ПВК Вагнера просунулися в іншій частині міста, взяв під контроль вулиці Жолкевського й Молодіжну, а також більшу частину вулиці Театральна».


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Взрывы на военных складах в Калиновке сняли на видео с воздуха

27.09.2017 - 04:16
Из Калиновки успешно проводится эвакуация местных жителей из зоны радиусом 5 километров от места, где с вечера вторника взрываются снаряды и ракеты на артскладах. В город прибыли премьер-министр Гройсман и ...

По Тимошенко нанесен мощный удар

15.07.2016
Глава правительства Владимир Гройсман 23-го ...

Украина выиграла у Финляндии и вышла на 2-ое место: видео гола

12.11.2016
Закончился первый тайм матча четвертого ...