Сили оборони відкинули окупантів у Бахмуті

Агресор посилив інтенсивність «м’ясних штурмів»

Російські окупанти активізували свої штурмові дії в Бахмуті напередодні 24 лютого. Про це сьогодні ввечері на власних медіа-ресурсах повідомив пресцентр Державної прикордонної служби України.

В якості прикладу наводиться вчорашній день. До обіду ворог активно вів по позиціях, які захищають прикордонники, вогонь із танків, артилерії та мінометів. А потім розпочалися активні «м’ясні атаки» — спершу малими групами, а з настанням темряви більш численними загонами найманців.

На окремих напрямках загарбники раз по раз до глибокої ночі намагалися прорвати нашу оборону. Так, чотирьом бойовикам ПВК Вагнера вдалося закріпилися в будівлі біля наших позицій, звідки вони обстрілювали фланг нашого опорного пункту. Однак прикордонникам вдалося закидати їх ручними гранатами.

Але більшість інтервентів була знищена інтенсивним вогнем зі стрілецької зброї та мінометів. Позиції були збережені.

В Києві і навіть Вашингтоні чітко заявляли, що Бахмут не має особливого значення в цій війні. Однак і відступати з нього без крайньої необхідності (ризик оточення гарнізону) ніхто не буде, про що заявив особисто Володимир Зеленський.

Переважна більшість військових експертів виключає можливість окупації Бахмута в найближчий тиждень. Хоча рашисти, втративши надію на швидку окупацію всього Донбасу, сподіваються хоча б на захоплення Бахмута.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Видео с трюками акробатов из Эстонии взорвало Сеть

23.05.2018 - 22:33
Забойное видео от эстонских акробатов за несколько дней собрало 9 миллионов просмотров. И есть за что — ребята выполняют трюки с юмором и даже элементами фокусов. Акробаты из команды AN2M ...

В Ливане упал горящий метеорит, видео

09.11.2020
У селения Аль-Талиль в провинции ...