Сили оборони відкинули окупантів під Кремінною

Російські окупанти минулої доби продовжували наступальні дії на п’яти з семи існуючих напрямках, в тому числі на Лиманському (Кремінському). Там наші захисники відбили атаки загарбників в районах населених пунктів Новоселівське, Кремінна і Діброва.

Про це в ранковому звіті Генерального штабу Збройних сил України, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, доповів його речник Олександр Штупун.

В свою чергу, військовий експерт і авторитетний укладач фронтових мап «DeepState» в своєму зведенні за шосте лютого про цю ділянку фронту написав: «У лісах Кремінної ворог продовжує наносити артилерійське ураження та проводити наступальні дії».

При цьому на актуальній мапі «DeepState» не зафіксував ворожих успіхів, натомість він констатував просунення ЗСУ вперед біля сусідньої Білогорівки. Дивись карти від шостого та сьомого лютого; на останній ми умовно позначили місце нашого просування синьою стрілочкою.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео, как Мелания Трамп отмахнулась от руки президента

22.05.2017 - 21:35
Между Дональдом Трампом и его супругой пробежала черная кошка. После выхода из самолета в Тель-Авиве они шли от трапа по красной дорожке к встречающим их. В этот момент Трамп протянул ...

«Динамо» обидно проиграло «Шахтеру»: видео

22.04.2017
Киевское «Динамо» на своем поле ...

Разгрузка арбузов профессионалом

05.12.2015
Видеосюжет рассказывает о том, как ...