Сили оборони відкинули окупантів під Бахмутом

Прикордонники, які воюють біля Бахмута, протягом доби відбили три атаки російських окупантів, які штурмували наші позиції за підтримки артилерії та армійської авіації.

Про це ввечері на своїх ресурсах повідомив прес-центр Державної прикордонної служби України.

Під ворожим вогнем аеророзвідка за допомогою безпілотних літальних апаратів завчасно виявляла штурмові групи загарбників і коригувала по ним вогонь мінометів прикордонників та артилерії Збройних сил України.

Тим не менше, частина інтервентів доходила до наших позицій, де прикордонники вступали з ними в ближній стрілецький бій. Не знищені окупанти відступили.

Цікаво, що останній місяць ДПСУ щодня (іноді по кілька раз) повідомляє про бої своїх підлеглих на Бахмутському напрямку. Але сьогодні вперше згадала використання ворогом авіації.

Вірогідно, агресор за її рахунок хоче компенсувати дефіцит артилерійських боєприпасів і будь що захопити Бахмут на річницю повномасштабного вторгнення.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео успешного перехвата баллистической ракеты ПРО США

31.05.2017 - 03:59
Новая система ПРО США успешно перехватила баллистическую ракету В Тихом океане 30 мая Пентагон осуществил испытание ракеты-перехватчика. Ее целью стала межконтинентальная баллистическая ракета, выпущенная в стороны американского побережья из точки, удаленной ...

В Раде опять скандал из-за языка: видео

14.03.2017
Оппоблоковец Александр Вилкул либо не ...

Виртуозная игра на гитаре нетрадиционным способом

21.10.2015
Виртуозная игра на гитаре нетрадиционным ...

В Раде произошла драка: видео

06.10.2017
Первый закон проголосован После вчерашнего ...