Сили оборони відкинули окупантів на Сіверському напрямку

«РЕАЛ» раніше прогнозував, що настав час виділяти окремо Сіверський (від міста Сіверськ) напрямок, який складається з південної частини Кремінського (Лиманського) і північної Бахмутськиого. І ось, согодні ми вперше побачили його, як термін, в матеріалі Державної прикордонної служби України. 

Повідомляється, що вчора на Сіверському напрямку весь день ворог обстрілював опорні пункти, які утримують прикордонники, з артилерії та мінометів. Ввечері висунулися ворожі диверсійно-розвідувальні групи, які після стрілецького бою були відкинуті. Вночі ворог провів більш масовану, але безуспішну розвідку боєм.

В свою чергу, Телеграм-канал Національної гвардії України показав відео роботи бійців свого спецназу на Донецькому напрямку. При коригуванні вогню безпілотним літальним апаратом вони підбили ворожу бойову машину піхоти і знищили кількох інтервентів.

Судячи з усього, це була атака: ворожа піхота йшла за БМП. Але на ролику інтервенти повзуть по дорозі від уже підбитої БМП, а поруч розриваються щось на кшталт 60 чи 82-міліметрових мін.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Ливане упал горящий метеорит, видео

09.11.2020 - 13:11
У селения Аль-Талиль в провинции Аккар, расположенной на севере Ливана, ночью упал метеорит. Когда огромное небесное тело «неслось» по небу, его увидели местные жители. Они и опубликовали видео «странного явления».  ...

Появилось видео нападения российских фанатов на болельщиков «Динамо»

15.02.2018
Российские фанаты накануне чемпионата мира ...

В Киеве толпа напала на Зоряна Шкиряка: видео

06.11.2017
Толпа здоровых парней вытолкала из ...