Сили оборони відкинули окупантів на Луганщині

За добу російські окупанти тричі (двічі вдень і раз вночі) атакували нашу позицію в Луганській області, яку захищають прикордонники. Наші захисники вчасно помічали малі штурмові групи за допомогою тепловізорів та безпілотних літальних апаратів.

Кожного разу ворога підпускали в зону стрілецького бою. За результатами зіткнень загарбники щоразу відступали, втративши вбитими щонайменше чотирьох солдат.

Про це сьогодні ввечері на своїх медіаресурсах повідомив пресцентр Державної прикордонної служби України.

В свою чергу, Генеральний штаб Збройних сил України у зведенні за перші вісімнадцять годин 23 травня про дану ділянку фронту повідомив:

«На Куп’янському напрямку протягом доби ворог наступальних дій не проводив. Артилерійських та мінометних обстрілів противника зазнали Кам’янка, Тополі, Красне Перше, Новомлинськ, Дворічна, Масютівка, Мала Шапківка, Кіндрашівка, Куп’янськ, Табаївка, Берестове, Харківської області та Стельмахівка Луганської області.

На Лиманському напрямку протягом доби ворог вів наступальні дії у напрямку  Білогорівки, успіху не мав. Там же завдав авіаційного удару. Артилерійських обстрілів зазнали, зокрема, Невське і Білогорівка Луганської області та Торське і Спірне Донецької області».


Подпишитесь на новости

 

Video >>

В Кропивницком спецназ полиции задержал большую группу «авторитетов»: видео

20.09.2017 - 17:29
В Кропивницком полиция провела операцию по задержанию опасной группы преступников. Брали их при помощи спецподразделения КОРД в одном из ресторанов города. Задержаны 27 мужчин, при которых был приличный арсенал оружия ...