Сили оборони відкинули окупантів біля Роботиного

Бійці Сил оборони відкинули російських окупантів в районі звільненого минулого літа села Роботине Запорізької області (Мелітопольський напрямок) та стабілізували там лінію фронту.

Щоправда, відбити усі втрачені за кілька останніх днів позиції нам не вдалося. Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState».

Дивись скриншот його карти за двадцяте лютого. Зеленими штриховкою і пунктиром він позначив, звільнені території, на яких закріпилися наші захисники. Червоними – ділянки, де окопалися загарбники. Раніше це була сіра зона.

Тим часом блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман) у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер ✙» повідомив:

«Орки намагаються накопичуватися на північно-західних околицях від Роботіно. Йде робота артилерії, МК-19 та скидів. Кожну ніч активізуються орки, хочуть виснажити наші сили».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео испытаний новых ударных наземных и воздушных беспилотников

09.12.2016 - 16:36
Секретарь СНБО Александр Турчинов «отчитался» об испытаниях БММТ «Фантом». По его словам, этот беспилотный многофункциональный минибронетранспортер показал себя с лучшей стороны. Также отлично при испытании зарекомендовал себя беспилотный боевой модуль ...

Ярмоленко, Кучер и Луческу дисквалифицированы (видео)

06.05.2016
Сегодня Контрольно-дисциплинарный комитет Федерации футбола ...

Лучшие футболисты, голы и тренера 2016 года: видео

03.12.2016
ФИФА близка к подведению итогов ...