Сили оборони відкинули окупантів біля Бахмута

Сили оборони тримають оборону біля Бахмута Донецької області. Стримуються намагання російсько-фашистських окупантів зайти з півдня і півночі.

Напередодні повідомлялося, що ворога вдалося також потіснити в районі східних околиць міста. А сьогодні оприлюднено інформацію про успішні бойові дії, що дозволили нашим бійцям зайняти нові позиції.

Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

«Один із прикордонних підрозділів просунувся вперед і зайняв позицію окупантів. Вогневу підтримку контратаки забезпечили прикордонні бойові групи мінометів, які активно використовують важке озброєння для оборони. Під впливом щільного вогню окупанти залишили свій рубіж і зникли. Наші бійці зачистили місцевість та укріпилися на ній», — повідомляють прикордонники.

Нагадаємо, ворог одночасно веде бойові дії навколо Соледару, звідки намагається рухатися як у бік Бахмуту на південь, так і у напрямку Сіверська.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Самый красивый гол 2017-го был забит в первый день года: видео

23.10.2017 - 23:44
Удивительно, но самый красивый гол текущего года был забит в первый его день. Именно 1-го января Оливье Жиру сотворил свой шедевр пяткой. Эту премию имении выдающегося венгерского форварда Ференца Пушкаша ...

ВСУ готовы освободить Донецк: видео

17.07.2017
В сети появилось коротенькое видео ...

В США занялись строительством дорог из свиного навоза

30.07.2016
Исследователи из Государственного технического и ...

Панда пришла в восторг от снега (видео)

24.01.2016
Ай да молодцы — американцы ...