Сили оборони відбили масований ворожий штурм на Донеччині

В Донецькій області російські окупанти пішли в масований наступ на одну з позицій, яку захищають прикордонники. Спочатку ворожа артилерія провела потужний обстріл нашого опорного пункту, а потім на штурм пішла піхота.

«Прикордонники визначили напрямок головного удару, здійснили маневр підрозділом й розпочали відбиття атаки», — якщо ми правильно зрозуміли цю цитату з сайту ДПСУ, то наші захисники залишили опорник й висунулися напереріз ворогу.

Але потім було ще кілька хвиль атак загарбників, які були відбиті вогнем з мінометів, гранатометів та стрілецької зброї за допомоги бійців Збройних сил України. Мало того, артилерія ЗСУ накрила місце дислокації резервів штурмової групи противника.

Після цього інтервенти відступили на перегрупування, втративши тільки ліквідованими більше шістдесяти чоловік. Повідомила на своїх ресурсах пресслужба ДПСУ.

Де саме це сталося, не вказано. Відомо, що прикордонники воюють в Донецькій області. Зазвичай ДПСУ згадує Бахмут, коли пише про цей напрямок.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Почему суды Украины отказываются признавать факт агрессии России

07.09.2016 - 19:27
Апелляционный суд Киева отказал правозащитнику Станиславу Батрину в удовлетворении иска о признании агрессии России в Украине. Речь об установлении факта вооруженной агрессии РФ в Крыму и на востоке Украины судебным решением. Батрин ...

Поярков рассказал, что снято на скандальных видео с Савченко

21.03.2018
Известный активист Майдана и художник ...

Появилось видео разрушений после взрыва банка в Николаеве

11.05.2017
В Николаеве возле банка «Південний» было ...