Сили оборони стримують окупантів ближче до центру Бахмута

За останній тиждень російські окупанти захопили ще 5% території Бахмута і наразі контролюють вже 65%. Тобто Сили оборони контролюють трохи більше третини міста. Про це в останньому зведенні про російську агресію в Україні, серед іншого, повідомив американський Інститут вивчення війни (ISW).

Боєць Збройних сил України, який воює у місті і веде Телеграм-канал «Передович0к», в своєму звіті за минулу добу також зафіксував просування загарбників:

«Сьогодні пекло в центральній частині міста, де акцентовані найсильніші солдати ПВК, які на даному етапі дивовижним чудом ще живі. Тому мають незначні просування в центральній частині міста, але зараз штурмові дії трохи зменшились по інтенсивності, ймовірно збирають сили.

На вулиці Маріупольська досі йдуть бої з перемінним успіхом, але ворог далі на цьому етапі просунутись вже не може.

Також ворог акцентує увагу на вулиці Корсунського, де також були інтенсивні штурмові дії — вже неодноразово намагається знайти діру в обороні.

На цьому етапі окупанти мають незначні просування в тому секторі, але, закріпитись на позиціях зараз не даємо. Ситуацію будемо вирішувати в найближчі часи».

Нагадаємо, представники нашого командування (Зеленський, Залужний, Сирський) неодноразово пояснювали, що Бахмут оборонятимуть стільки і так, скільки нам це буде вигідно. Адже наразі завдання – нищити переважаючі сили ворога. У нас просто немає іншого виходу.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Мусор из Львова продолжают разбрасывать по всей Украине: видео

23.05.2018 - 19:45
У села Барвиновка Новоград-Волынского района Житомирской области в очередной раз нашли нелегальную свалку мусора, который, как считают местные власти, привезли из Львова. И. о. старосты Барвиновка Николай Гордийчук записал видео, ...

Крупнейший небоскреб Дубая окутан дымом: видео

02.04.2017
Вблизи самого высокого в мире ...

Порошенко поздравил Украину с Новым годом: видео

01.01.2017
Президент Украины Петр Порошенко поздравил ...

В Индонезии словили рыбу с человеческими зубами: видео

06.04.2018
Рыбаки и любители необычного частенько ...