Сили оборони розгромили окупантів біля Карлівки
Минулої ночі бійці Сил оборони відбили штурм російських окупантів на свої позиції в районі вільного прифронтового села Карлівка на південному фасі Покровського (раніше Авдіївського) напрямку.
Про це сьогодні у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» повідомив блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман).
При цьому штурмова піхотна група загарбників була знищена разом з їх бойовою машиною піхоти.
Станіслав Бунятов вказав, що інтервенти атакували «всліпу», тобто без розвідки, сподіваючись на слабке місце в нашій обороні.
Подпишитесь на новости

























Коментарі (0)