Сили оборони розбили великий підрозділ ЗС РФ

Півтори сотні ліквідованих інтервентів (півтори роти), ще п’ятдесят поранених, два десятки одиниць військової техніки різного типу – такі великі втрати російські окупанти понесли двадцятого грудня внаслідок ураження польового аеродрому поблизу міста Каховка Херсонської області.

Про це сьогодні, серед іншого, в вечірньому звіті, розміщеному в соціальній мережі «Фейсбук», повідомив спікер Генерального штабу Збройних сил України Олександр Штупун. 

Нагадаємо, вчора Генштаб повідомляв, що на цьому аеродромі знищено три десятки гармат, самохідних артилерійських установок і реактивних систем залпового вогню, а також склади боєприпасів і паливно-мастильних матеріалів. Але на той момент не було точної інформації щодо втрат живої сили ворога.

Від вільного Берислава окуповану Каховку відділяють до чотирьох кілометрів Каховського водосховища (дивись мапу від «deepstatemap.live»). Навряд чи вказаний аеродром розташований на березі Дніпра, але всео дно це доступна дистанція для різноманітної артилерії.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео стрельбы охранника Мельничука и жесткой реакции на это людей

16.08.2017 - 00:29
Ранее мы сообщали о конфликте на Троещине в Киеве, который закончился стрельбой в воздух из боевого оружия охранником нардепа Сергея Мельничука. По данным активистов, Мельничук и Надежда Савченко приехали на ...

Кот смотрит фильм ужасов: смешное видео

24.07.2018
Животные понимают гораздо больше, чем ...