Сили оборони прорвалися в окуповане село на Харківщині

Бійці Сил оборони прорвалися в частково окуповане прикордонне село Глибоке на півночі Харківської області. Раніше повідомлялося, що наші захисники звільнили території біля населеного пункту.

І ось блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» об 11:38 повідомив про бої безпосередньо в населеному пункті:

«…Поступово день за днем хлопці зачищають нові вулиці та будинки в даному н. п. Тривають бої на головній вулиці. Респект хлопцям з окремих бригад тринадцятої оперативного призначення «Хартія» Національної гвардії України та 92-ої штурмової ЗСУ імені кошового отамана Івана Сірка».

У свою чергу, блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман) у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» о 12:44 повідомив:

«Наразі в напрямку Глибоке наші закріпились на нових позиціях. Орки проводять мінування підходів до своїх позицій, очікуються резерви орків з Белгородської області. Лісиста місцевість ускладнює роботу наших дронів, тому в пріоритеті автоматичні станкові гранатомети та міномети. Стрілецькі бої йдуть на дуже близьких дистанціях».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Приспособление для идеальной кладки кирпича (видео)

16.12.2015 - 19:40
Если Вы никогда не занимались кладкой кирпича, то при необходимости выполнения такой работы – изрядно помучаетесь. Именно для этого, хотим, предложит видео-мастер-класс для «чайников». Всего два простеньких приспособления облегчат Вам ...

Трактор чудом избежал столкновения с поездом: видео

30.08.2017
Британский портал SWNS опубликовал видеозапись, ...

Британцы изобрели асфальт, впитывающий лужи моментально (видео)

26.09.2015
Британская компания представила инновационный материал ...