Сили оборони мають успіхи у Бахмуті

Ситуація в Бахмуті хоч і важка, але за останні дні Сили оборони помітно виправили становище. Фактично просування ворога зупинилося, а не деяких локаціях його вдалося навіть трохи відсунути.

«Вогнем артилерії, танків, інших вогневих засобів відбиваються всі спроби противника захопити місто… Оборона фортеці триває!», — заявив командувач Сухопутних військ Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сирський. Повідомляє Телеграм-канал Міністерства оборони України. 

З генералом в цілому згоден боєць ЗСУ, який веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон». Він розписує ситуацію більш детально і по напрямках:

«Іванівське (південно-західніше Бахмута) тримаємо… АЗОМ (північ міста) – орки не зашли. Район Квадратів (південь міста) – позиційні бої. На одному районі хлопці посунули орків…».

«Декілька штурмових дій противника одразу з трьх флангів міста зараз зупинені. В районі Літачка (південь міста) вони не пройшли і не закріпилися. Траса на Костянтинівку не перерізана, шлях на Часів Яр оркам закрили…».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Виннице на первомайском митинге произошла драка: видео

01.05.2017 - 12:47
Первомай с дракой и под крики «коммуняку — на гиляку!» По случаю 1-го Мая в Виннице на Европейской площади собралась небольшая группа людей пожилого возраста. Возможно, они мирно и провели ...