Сили оборони Естонії відмовились від товарів, які досі продаються в РФ

Міністерство оборони Естонії заявило, що усі товари виробників, які продовжують працювати в Росії, будуть вилучені з торгових точок на території Сил оборони Естонії та інших місць, підпорядкованих відомству.

<> on March 23, 2017 in Tapa, Estonia.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони Естонії.

Рішення стосується виробників, яких НАЗК включило до списку міжнародних спонсорів війни. У торгових автоматах, кафе та інших торгових точках у сфері управління Міністерства оборони більше не продаватимуть товари таких компаній, як PepsiCo, Mars, Nestle, Unilever і Mondelēz International. Це включає шоколад, печиво, чіпси, морозиво, гумки та безалкогольні напої. 

«Багато західних компаній припинили свою діяльність у Росії, але все ще є ті, хто підтримує російську економіку і, відповідно, її військову машину», — сказав міністр оборони Ганно Певкур. 

Також припиняється дистрибуція продукції тютюнових компаній Philip Morris International і Japan Tobacco International (JTI).

Певкур нагадує, що для більшості товарів є альтернативи також і від вітчизняних виробників, і що ідея рішення є більшою, ніж невеликі незручності, спричинені ситуацією.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Порошенко: «Украину пытаются загнать в имперское стойло». Видео

20.11.2016 - 16:09
Президент по случаю Дня достоинства и Свободы сделал обращение к украинцам. Соответствующий текст и видео размещены на официальном сайте главы государства. Петр Порошенко среди прочего принес украинцам извинения за то, что ...