Сійярто заявив про ризик початку Третьої світової

Слова деяких західних політиків про можливе введення військ НАТО на територію України наближають світ до Третьої світової війни. Про це у вівторок, 26 березня, міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто заявив в інтерв’ю російському пропагандистському агентству ТАСС.

«У такій критичній ситуації не лише дії, а й слова мають величезне значення. Тому коли йдеться про можливість введення військ в Україну від імені деяких країн-членів НАТО, це справді небезпечно, тому що ми не хочемо стикатися з загрозою. Жахливий ризик початку Третьої світової війни наближається», — сказав Сійярто.

Глава МЗС Угорщини наголосив, що його країна закликатиме іноземних політиків утримуватися від будь-яких заяв та дій, які можуть сприяти ескалації на території України.

«Я думаю, що в Європі стає все більше і більше людей — і коли я говорю «люди», я не ставлю знак рівності з політичними лідерами, — які починають раціонально підходити до цієї проблеми, і все більше і більше людей схильні виступати проти дій, які підвищують ризик ескалації», — додав він.

Насправді ризик початку Третьої світової підвищують такі країни, як Угорщина, які обслуговують фашистський режим Росії — вставляють палки в колеса санкційної політики, блокують будь-яку допомогу Україні, закликають по суті до віддання Москві захопленних українських територій. Врешті решт, зустрічаються із Путіним, Лавровим, дають інтерв’ю ТАСС…

І при цьому Сійярто і його шеф Орбан чомусь не закликають Путіна припинити війну і піти геть з України.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Нападение на школу в России: появилось видео с места жуткой бойни

19.01.2018 - 11:13
В Улан-Удэ девятиклассник набросился с топором на школьников и поджог аудиторию После резни в школе Перми несколько иной, но похожий случай утром 19 января произошел на окраине Улан-Удэ. Сначала ученик ...

Интернет взорвало видео эволюции купальников на симпатичной обнаженной девушке

26.07.2016
Шикарный трехминутный ролик от портала Mode продемонстрировал, как за ...