Сійярто назвав умову зустрічі Орбана з Зеленським

Діюча влада Угорщини продовжує свою яскраво виражену українофобську політику. Уряд Орбана буквально насолоджується, роблячи все, щоб вислужитися перед фашистським режимом РФ.

Наразі глава Міністерства закордонних справ Угорщини Петер Сійярто заявив, що зустріч прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана і президента України Володимира Зеленського не відбудеться, поки Київ «не поверне права» угорській національній спільноті. Те, що Київ пішов на задоволення деяких вимог щодо Закону про освіту, він не згадав. 

За словами Сійярто, відповідь української сторони на 11 вимог Будапешта щодо прав угорців на Закарпатті нібито була «неконструктивною».

Міністр наголосив, що під час зустрічі в Ужгороді він заявив главі МЗС України Дмитрові Кулебі та главі офісу Зеленського Андрію Єрмаку, що Угорщина очікує повернення угорській нацменшині на Закарпатті прав, які вона мала до 2015 року.

Угорщина вирішила надати Києву документ з 11 пунктів про те, які рішення має ухвалити українська сторона.

«Документ у відповідь, отриманий від української сторони, не містить жодного прогресу в цій сфері», — зазначив Сійярто.

Він додав, що Угорщина надішле свою офіційну відповідь Україні протягом завтрашнього дня.

Зазначимо, що на цьому етапі Україні від Угорщини нічого не потрібно. Зустріч Зеленський ініцюював, сподіваючись на вирівнювання відносин, налагодження нормальних стосунків. Але спільникам Путіна, як бачимо, це не потрібно.

Нагадаємо, нещодавно з боку Будапешта був ще один плювок. Там заявили, що Угорщина не стане надавати 18 млн доларів на зброю для сусідньої України, а ліпше передасть їх збройним силам африканської країни Чад. Про це заявив угорський міністр закордонних справ і зовнішньоекономічних зв’язків Петер Сійярто під час своєї прес-конференції 1 березня. 

Це демонстративне знущання від людини, яка продовжує регулярні зустрічі з Лавровим…

«Ми вирішили використати ці 18 млн доларів для зміцнення безпеки в Чаді, для створення нового навчального закладу з метою підготовки армійських офіцерів у Чаді та для поліпшення можливостей збройних сил Чаду», — заявив Сійярто.

За його словами, влада Угорщини нібито виступає за мирне вирішення «конфлікту в Україні», тому цю гроші спрямують на підтримання безпеки та стабільності в Чаді.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Гройсман назвал Тимошенко мамой украинской коррупции и популизма: видео

14.02.2017 - 13:46
Премьер-министр Владимир Гройсман на заседании Кабмина ответил на многочисленные выпад в его адрес со стороны Тимошенко и ее однопартийцев. Он вспомнил, что Михаила Грушевского называют отцом украинской государственности, а вот ...

Задержание украинских пограничников: ФСБ показала видео допроса

13.10.2017
Появилось видео допроса украинских пограничников, ...

Австралийка сняла на видео захватывающую битву змей

17.01.2018
Поскольку сейчас в Австралии лето, ...

«Динамо» разгромило «Черноморец»: видео голов

30.04.2017
Подопечные Реброва добыли очередную крупную ...