Сійярто анонсував прокремлівську «місію миру» від Угорщини

Уряд Угорщини продовжує виставляти себе клоунами і відкритими посіпаками фашистського режиму РФ. Сьогодні міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто закликав «провоєнних» європейських політиків «пристебнути ремені» і анонсував «мирні кроки» щодо України. Про це він написав у Facebook.

Насправді, так звані кроки Угорщини не мають нічого спільного з досягненням миру. Навпаки! При їх реалізації Україна отримає ніщивну поразку у геноцидній війні з Росією, а значить будуть знищені мільони українців. Адже Орбан і його команда просувають два кремлівських наративи — повне припинення фінансової і військової допомоги Україні (а заодно послаблення санкцій проти РФ), а також припинення вогню, що дозволить Путіну захопити наші території.

При цьому Сійярто ще дозволяє собі знущання на адресу європейських політиків, навішуючи їм ярлики, що абсолютно не відповідають реаліям.

Не важко припустити, що ця активність Орбана пов’язана із домоленостями з Путіним і Сі Цзіньпіном, а також зі сподіваннями на перемогу у США Трампа, який також озвучує дивні пропозиції щодо припинення війни.

«Угорський уряд працює, а провоєнні політики можуть пристебнути паски безпеки. Сьогодні неділя, значить завершився перший тиждень головування Угорщини в ЄС, а також засідання уряду. Тепер кожен може бути впевнений, що наступні шість місяців будуть місією миру», — наголосив глава МЗС Сійярто.

Пізніше він опублікував відео, в якому заявив, що цього тижня в Європі «було повно провоєнних політиків, які ховалися та критикували» прем’єр-міністра Віктора Орбана за зустріч із російським лідером Володимиром Путіним.

«Ці нападки нас не стримують і не бентежать. Місія миру триває і навіть стає сильнішою, тому я прошу європейських політиків, які підтримують війну, пристебніть ремені та стежте за оновленнями наступного тижня», — додав міністр.

Нагадаємо, дорогою з Москви після зустрічі з Путіним Орбан анонсував низку «несподіваних зустрічей» наступного тижня.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Осквернение в Умани могилы Цадика Нахмана может быть провокацией: видео

21.12.2016 - 14:32
На протяжении многих лет Умань является не только священным городом для хасидов, которые приезжают на могилу Цадика Нахмана, но и туристическим центром, в котором местные жители прекрасно зарабатывают на паломниках, ...

В Запорожской области вдоль пляжа на низкой высоте пролетел Су-25: видео

02.06.2018
Над курортом Кирилловка Запорожской области ...