Сі Цзіньпін підтримав саміт миру, але назвав умову

Китай виступає за шлях переговорів та підтримає мирну конференцію, яка об’єднає всі сторони та буде визнана Україною і Росією. Про це заявив лідер КНР Сі Цзіньпін.

«Ми виступаємо за проведення, коли це буде можливо, міжнародної мирної конференції, яку підтримають і Україна, і Росія», — сказав він після переговорів у Парижі з президентом Франції Емманюелем Макроном. 

Сі Цзіньпін додав, що на такій конференції всі сторони мають перебувати в рівних умовах. На ній, на його думку, «потрібно справедливо розглянути всі варіанти врегулювання».

Китайський лідер підтримав ідею припинення збройних конфліктів у світі на час літньої Олімпіади 2024 року в Парижі.

Тобто заява Сі про необхідність визнання саміта двома воюючими країнами є проросійською, адже він прекрасно знає позицію Києва і союзників стосовно незалучення РФ на швейцарський майданчик.

Нагадаємо, Саміт миру пройде 15-16 червня у Швейцарії. Українська сторона очікує, що у цьому заході візьмуть участь 80-100 країн світу. Росію не запрошують до участі в Глобальному саміті миру, натомість участь Китаю була б дуже важливою, заявили в Офісі президента.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Москве растет число жертв мощного урагана: видео

21.04.2018 - 19:54
В столице России Москве сегодня настоящее стихийное бедствие — город накрыл сильнейший ураган, буквально вырывающий деревья и поднимающий в воздух различные предметы. К примеру, в Мытищах ветер поднял строительный вагончик ...

Лампа, которая светит за счёт силы тяжести (видео)

21.08.2013
Практически вечный двигатель-лампу, работающую на ...

Как красиво и просто раскрасить чашку (видео)

13.11.2015
Сделать или украсить что-то своими ...