Сі Цзіньпін наказав керівникам нацбезпеки готуватися до найгірших сценаріїв

Керівникам національної безпеки Китаю необхідно думати про «найгірші сценарії» й готуватись до «бурхливого моря». Про це заявив лідер КНР Сі Цзіньпін на засіданні партійної Комісії з національної безпеки, повідомляє CNN.

«Складність і труднощі питань національної безпеки, з якими ми зараз стикаємося, значно зросли. Ми повинні дотримуватися мислення, орієнтованого на результат і на найгірший сценарій, і бути готовими пройти серйозні випробування сильними вітрами й бурхливими хвилями, і навіть небезпечними, штормовими морями», — сказав він.

Водночас Сі Цзіньпін зауважив, що Китай повинен прискорити модернізацію своєї системи, сил та засобів національної безпеки, а також зробити їх більш ефективними в «реальних бойових діях і практичному застосуванні».

Це вже не перша заява з Пекіну, в якій звучать жорсткі визначення. Так, у середені травня стало відомо, що Китай підсилить підготовку до війни на тлі закупки Тайванем зброї в США. Про це тоді заявив офіційний представник китайського міноборони Тань Кефей, коментуючи намір Вашингтона надати Тайбею зброю на $500 млн.

«НВАК продовжує посилювати військову підготовку, готуючись до війни. Ми рішуче зламаємо плани сепаратистів, що належать до так званого руху за незалежність Тайваню, а також спроби втручання зовнішніх сил», — заявив він.

За його словами, армія КНР «твердо захищатиме суверенітет і територіальну цілісність своєї країни».

«Ми заявляємо (правлячій на Тайвані — ред.) Демократичній прогресивній партії та сепаратистським силам, що спроби відокремити острів від материкового Китаю за допомогою американської зброї заведуть їх у глухий кут», — запевнив він.

Тайванську проблему слід розглядати як червону рису в китайсько-американських відносинах, яку в жодному разі не можна переступати, додав Тань Кефей.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Укроборонпром показал в действии новую штурмовую винтовку: видео

07.10.2017 - 18:35
После этого первая партия WAC-47 будет передана в армию Концерн «Укроборонпром» показал в действии автоматический карабин WAC-47. 5 октября на полигоне Национальной гвардии Украины в Новых Петровцах (Киевская область) состоялись ...

В России ФСБ арестовала украинца из «Правого сектора»: видео

18.10.2017
Российские спецслужбы реанимируют раскрученную в ...

В Киеве на АЗС произошла драка из-за очереди, видео

11.02.2018
Вечером 10 февраля на столичном ...

Появилось видео выплаты денег активистам возле Рады

14.07.2017
Нардеп Антон Геращенко выложил у ...