Сі Цзіньпін наказав керівникам нацбезпеки готуватися до найгірших сценаріїв

Керівникам національної безпеки Китаю необхідно думати про «найгірші сценарії» й готуватись до «бурхливого моря». Про це заявив лідер КНР Сі Цзіньпін на засіданні партійної Комісії з національної безпеки, повідомляє CNN.

«Складність і труднощі питань національної безпеки, з якими ми зараз стикаємося, значно зросли. Ми повинні дотримуватися мислення, орієнтованого на результат і на найгірший сценарій, і бути готовими пройти серйозні випробування сильними вітрами й бурхливими хвилями, і навіть небезпечними, штормовими морями», — сказав він.

Водночас Сі Цзіньпін зауважив, що Китай повинен прискорити модернізацію своєї системи, сил та засобів національної безпеки, а також зробити їх більш ефективними в «реальних бойових діях і практичному застосуванні».

Це вже не перша заява з Пекіну, в якій звучать жорсткі визначення. Так, у середені травня стало відомо, що Китай підсилить підготовку до війни на тлі закупки Тайванем зброї в США. Про це тоді заявив офіційний представник китайського міноборони Тань Кефей, коментуючи намір Вашингтона надати Тайбею зброю на $500 млн.

«НВАК продовжує посилювати військову підготовку, готуючись до війни. Ми рішуче зламаємо плани сепаратистів, що належать до так званого руху за незалежність Тайваню, а також спроби втручання зовнішніх сил», — заявив він.

За його словами, армія КНР «твердо захищатиме суверенітет і територіальну цілісність своєї країни».

«Ми заявляємо (правлячій на Тайвані — ред.) Демократичній прогресивній партії та сепаратистським силам, що спроби відокремити острів від материкового Китаю за допомогою американської зброї заведуть їх у глухий кут», — запевнив він.

Тайванську проблему слід розглядати як червону рису в китайсько-американських відносинах, яку в жодному разі не можна переступати, додав Тань Кефей.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Порошенко поздравил Украину с Новым 2018 годом: видео

01.01.2018 - 00:04
Новогоднее поздравление президента: «… А грабителя, который разорил наш дом — наступит время — прогоним и накажем» Президент Украины Петр Порошенко поздравил украинцев с Новым годом. Он  пообещал обеспечить в новом ...

Шпионская съемка гиперкара Bugatti Chiron  (видео)

08.11.2015
Фотошпион тайком заснял волнующие мгновения ...