Швейцарія відмовляється продати танки для України

Німецький оборонний концерн Rheinmetall хоче купити 96 танків Leopard 1 у швейцарської оборонної фірми Ruag для відправки в Україну, — Tages-Anzeiger

Представник Ruag повідомив, що Rheinmetall хотів би купити бойові машини і дав зрозуміти, що їх буде доставлено в Україну після ремонту.

Цю ідею представник Ruag вже обговорив з Державним секретаріатом Швейцарії з економічних питань та, на жаль, отримав негативну відповідь.

Що було раніше

Швейцарська партія FDP запропонувала Кабміну допомогти Україні з танками Leopard. Про це ще на початку лютого повідомив Bloomberg.

Зазначалося, що зараз у бункері у гірській східній Швейцарії перебуває майже 100 танків Leopard, які були законсервовані протягом десятиліття.

Швейцарія не розглядала доставку зброї безпосередньо в Україну на поле бою, але провідні політики закликають продати Leopard за номінальну плату Польщі, Словаччині і Чехії як заміну танкам, які ті планують відправити в Україну.

У парламенті Швейцарії обговорять законопроект, який дозволить Німеччині, Іспанії та Данії також відправляти швейцарські боєприпаси на фронт. За словами членкині парламенту від центристської партії FDP Маї Ринікер, війна змінила позицію Швейцарії.

«Ми не можемо відмовитися від нейтралітету Швейцарії, але нам потрібно обговорювати те, які можливості ми маємо для підтримки країн, які обстоюють ті самі демократичні цінності, що й Швейцарія», – заявила вона.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В США занялись строительством дорог из свиного навоза

30.07.2016 - 16:21
Исследователи из Государственного технического и сельскохозяйственного университета Северной Каролины разработали процесс, который использует свиной навоз в качестве дешевой замены нефти в производстве дорожного асфальта. В поисках биологических альтернатив группа обнаружила, что свиные отходы особенно богаты ...

Как выкрутить шуруп со слизанным шлицем

08.12.2015
Каждый в жизни сталкивался с ...