Шведський пенсійний фонд продав всі акції Tesla
Шведський державний пенсійний фонд AP7 повністю позбувся акцій Tesla, заявивши про порушення прав працівників у США. Про це 13 червня повідомило агентство Reuters.
У фонді пояснили, що після тривалого діалогу з компанією вирішили включити її до списку виключення, оскільки Tesla так і не вжила належних заходів для виправлення ситуації з профспілками.
На момент продажу фонд володів часткою Tesla на суму близько $1,36 млрд — це становило близько 1% від його інвестиційного портфеля. Загальні активи AP7 наприкінці травня сягнули приблизно $125 млрд.
Зазначимо, що 5 червня акції Tesla впали на 14%, що стало рекордним обвалом для компанії — вона втратила $152 млрд ринкової капіталізації. Причиною називали конфлікт між президентом США Дональдом Трампом і Ілоном Маском, однак згодом котирування відновилися після публічних вибачень Маска.
Подпишитесь на новости























