Штурмовики ЗСУ знищили танковий взвод окупантів

Бійці 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України знищили або пошкодили три танки «Т-72» (танковий взвод) і бойову машину піхоти БМП-2 російських окупантів.

Про це пресслужба батальйону сьогодні повідомила на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» та у своєму Телеграм-каналі, оприлюднивши відповідне відео.

Ролик змонтовано з кадрів, відзнятих дронами-камікадзе, які власне й нищили ворожу техніку, яка їхала по одному й тому ж засніженому полю.

Одночасно в кадр потрапили лише дві ворожі машини, але, вірогідно, це була одна штурмова бронетанкова колона загарбників.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Подробности сегодняшнего масштабного протеста в Виннице бывших силовиков: видео

12.12.2016 - 14:16
По итогам пикета часть винницких пенсионеров МВД готова к любым протестам Свыше 250 пенсионеров органов внутренних дел 12 декабря прошли колоннами по центру Винницы и провели пикет облгосадминистрации с требованием ...

Странное противостояние iPad и пулемёта M134 Minigun

02.12.2015
Ведущие YouTube-канала FullMag, специализирующегося на ...