Штурмовики ЗСУ знищили окупантів, увірвавшись на їх позицію під Бахмутом

Бійці третьої окремої штурмової бригади Збройних сил України знищили російських окупантів, увірвавшись на утримувану ними позицію.

Про це повідомив народний депутат Юрій Мисягін, оприлюднивши нижче представлене відео.

Ролик знято безпілотним літальним апаратом, оператори якого, вірогідно, коригували артилерійський вогонь та дії наших захисників.

При крупному плані позиції чітко видно, що поруч з нею знаходяться десять знищених одиниць броньованої та автомобільної техніки.

Також в один кадр потрапили троє ліквідованих російських окупантів (позначені на відео колами в кольорах прапору РФ). Один контужений чи поранений (лежачи, рухає головою). Ще один досить жваво біжить, а поруч в землю вриваються кулі чи невеликі снаряди.

І нарешті ближній бій в окопі: наш захисник спочатку влучає в інтервента вогнем з автомата, а потім кидає в нього ручну гранату, яка вибухає вже біля нерухомого тіла.

Третя бригада воює під Бахмутом. Нещодавно в телеграмі згадувалося, що саме її бійці утримують підступи до дороги життя, але напевно це невідомо.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео, как кавказцы обворовали в Киеве экс-министра

07.11.2017 - 18:50
Воры в Киеве распоясались совсем. К примеру, сегодня в кафе Ярославом Валу бывшего министра Сергея Терехина и эсс-главу Главного контрольного управления Аминистрации президента Анатолия Балюка обчистил лица кавказской национальности. Как ...

Представлен грузовик с 1000-сильным водородным двигателем: видео

02.12.2016
Разработчик уже получил предварительный заказ ...

Дубль Месси принес «Барселоне» победу над «Реалом»: видео голов

24.04.2017
«Барселона» догнала «Реал» в турнирной ...