Штурмовики ЗСУ знищили логістичну колону окупантів
Українські захисники зі складу підрозділів ударних безпілотних авіаційних комплексів 3-ої окремої штурмової бригади ЗСУ знищили велику логістичну колону російських окупантів на одній з доріг в ворожому тилу.
Про це з посиланням на наших бійців на своїй сторінці в соціальній мережі «Х» повідомив військовий блогер Сергій Нещадим, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих безпілотними літальними апаратами, у тому числі дронами-камікадзе.
Останні знищили або пошкодили близько десяти автомобілів загарбників, у тому числі вантажівку з живою силою в кузові та гарматою на причепі, та два мотоцикли.
Контрольні безпілотні літальні апарати зафіксували знищення більшої частини враженої техніки. Але втрати особового складу противника підрахувати важко.
Приїхали, кінцева: ворог не дочекався підкріплення
Оператори FPV Третьої штурмової нагадали окупантам, що їздити нашими дорогами вони можуть лише в один кінець🔥💪🇺🇦https://t.co/lLiCYWmy54 pic.twitter.com/QHMww6M0ny
— Сергій Нещадим △ 🇺🇦 (@nevedimka123) October 19, 2025
Подпишитесь на новости
























