Штурмовики ЗСУ знищили бронетанкову колону окупантів
Бійці 92-ої окремої штурмової бригади Збройних сил України знищили штурмову бронетанкову колону з десантом російських окупантів у Харківській області (швидше за все на Куп’янському напрямку).
Про це наші захисники повідомили, виклавши в інтернет, відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих безпілотними літальними апаратами вже після бою. Ми бачимо як палають і детонують п’ять одиниць бронетехніки загарбників.
При цьому чути розмови операторів і координаторів бою в штабі. Вони вказують, що знищено два танки, а решта – «коробочки» (бойові броньовані машини). А також констатують: «Давно такого не було», «Якби прорвалися, була б печаль».
Бойцы 92 ОШБр разбили бронегруппу врага на Харьковский с 5 ед. pic.twitter.com/fe6RD8fR81
— Пан Пачковский (@Q0MT6pFmbVqynsM) July 12, 2024
Подпишитесь на новости

























Коментарі (0)