Штурмовики ЗСУ закидали гранатами окупантів під Бахмутом

За перші вісімнадцять годин 29 січня авіація Сил оборони завдала два удари по місцях концентрації особового складу і військової техніки російських окупантів і ще один по їх зенітно-ракетному комплексу.

Про це, серед іншого, в вечірньому звіті Генерального штабу Збройних сил України, розміщеному на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», розповів його спікер Олександр Штупун.

Три авіаудари – це в рази менше, ніж в середньому. Однак, в будь якому випадку класична авіація в цій війні на лінії фронту грає другорядну роль, поступаючись артилерії.

А от фронтова безпілотна «авіація» весь час підвищує власне значення. Так, 108-ий окремий гірсько-штурмовий батальйон 10-ої бригади ЗСУ оприлюднив відеонарізку з майже десятком влучних скидів гранат на голови і інші частини тіл загарбників.

В тому числі, було пошкоджено й автомобіль інтервентів. 

Десята бригада воює на Бахмутському напрямку.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В США показали видео полета самого большого в мире самолета

01.06.2017 - 14:32
Мир облетели фотографии самого крупного в мине самолета  «Стратолаунч», который создан соучредителем компании Microsoft Полом Алленом. По сути это даже не традиционный самолет, а летательный аппарат для вывода на орбиту ...

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

25.08.2018
Учитель математики с легкостью выиграл ...

Американцы перебросили в Европу лазерное оружие: видео

16.03.2018
Американское лазерное оружие уже в ...