Штурмовики ЗСУ захопили в полон групу окупантів

Бійці третьої роти другого механізованого батальйону 3-ої окремої штурмової бригади Збройних сил України захопили позицію російських окупантів в одній з лісосмуг Харківської області, взявши при цьому в полон трьох загарбників.

Про це служба зв’язків з громадськістю бригади повідомила у своєму Телеграм-каналі, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих екшн-камерами наших захисників під час штурму.

В коментарі вказано, що бій тривав з раннього ранку до пізнього вечора, і в нас також були втрати:

«На світанку бійці зайшли у посадку, де зарилися окупанти, та вступили у ближній бій під обстрілом ворожих термобаричних боєприпасів. Штурмовики надавали допомогу своїм і продовжували зачистку до знищення росіян та захоплення трьох із них у полон…».

З попередніх новин відомо, що третя штурмова бригада воює на Куп’янському (Сватівському) напрямку.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Человек-Магнит из Винницы

18.11.2015 - 17:25
Необъяснимые явления с 54-летним винничанином Петром Безбожным происходят уже два месяца. Он внезапно стал «человеком-магнитом». Причем, в последнее время его «магнетизм» явно прогрессирует. Если поначалу мужчина мог притягивать лишь металлические ...

Пьяные дорожники нанесли на асфальт разметку (видео)

14.10.2015
Дорожная разметка, в идеале, должна ...