Штурмовики ЗСУ захопили в полон групу окупантів
Бійці третьої роти другого механізованого батальйону 3-ої окремої штурмової бригади Збройних сил України захопили позицію російських окупантів в одній з лісосмуг Харківської області, взявши при цьому в полон трьох загарбників.
Про це служба зв’язків з громадськістю бригади повідомила у своєму Телеграм-каналі, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих екшн-камерами наших захисників під час штурму.
В коментарі вказано, що бій тривав з раннього ранку до пізнього вечора, і в нас також були втрати:
«На світанку бійці зайшли у посадку, де зарилися окупанти, та вступили у ближній бій під обстрілом ворожих термобаричних боєприпасів. Штурмовики надавали допомогу своїм і продовжували зачистку до знищення росіян та захоплення трьох із них у полон…».
З попередніх новин відомо, що третя штурмова бригада воює на Куп’янському (Сватівському) напрямку.
Подпишитесь на новости

























Коментарі (0)