Штурмовики ЗСУ взяли в полон більше взводу окупантів

Українські захисники зі складу 425-го окремого штурмового полку «СКЕЛЯ» Збройних сил України взяли в полон 26 штурмовиків російських окупантів.

І хоча це здобуток за тиждень, досягнення відносно невеликого підрозділу вражає. Про нього на своїх офіційних медіаресурсах розповіла служба зав’язків з громадськістю полку, оприлюднивши на своєму Ютуб-каналі відповідне відео.

Ролик змонтовано з кадрів допиту полонених. Вони дякують нашим захисникам за збереженні життя та розповідають про нелюдське ставлення до себе своїх командирів.

З попередніх новин відомо, що 425-ий ОШП воює на Покровському напрямку.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В центре Киева горит бывший Центральный гастроном: фото, видео

20.06.2017 - 19:10
Во второй раз с весны 2014 года в центре Киева загорелось здание, известное как бывший «Центральный гастроном». Очагом возгорания называют крышу трехэтажного дома. Отметим, в 2008 году здание Центрального гастронома ...

ВСУ уничтожили опорный пункт с террористами: новое видео

20.02.2019
Новое боевое видео распространил офицер ...