Штурмовики ЗСУ у ближньому бою знищили відділення окупантів

В окремому зведенні про хід контрнаступу Сил оборони Генеральний штаб Збройних сил України, зокрема, зазначив, що на Бахмутському напрямку наші захисники ведуть наступальні операції південніше Бахмута, де закріплюються на досягнутих рубежах.

Разом з тим ГШ ЗСУ вказав, що на тому ж напрямку українські бійці відбили атаки російських окупантів біля Богданівки північніше Бахмута та Курдюмівки і Озарянівки південніше.

Тим часом, 3 окрема штурмова бригада ЗСУ показала знищення однієї штурмової групи загарбників під Бахмутом. Відео не для людей зі слабкою психікою зняте безпілотним літальним апаратом, оператори якого коригували дії штурмовиків.

В лісосмузі біля залізної дороги наші бійці влаштували засідку. Спочатку вони знищили двох інтервентів, які перейшли рейки. Згодом до цього ж місця підійшли ще двоє інтервентів, завантажених амуніцією – їх спіткала та ж доля.

Потім прийшли ще троє (на скрині вони йдуть поруч з трупами попередників)… В підсумку один з них спробував втекти і навіть зумів перетнути рейки в зворотному напрямку, але все одно був знищений.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Канаде морской лев утащил девочку под воду: видео

21.05.2017 - 18:07
Беспечность жителей развитых западных стран не устает поражать. Очередной пример опасного бесстрашия из канадского Ричмонда. Там морской лев утащил в воду девочку-подростка. Люди возле причала бросали еду льву, который мирно плавал ...