Штурмовики ЗСУ підірвали російський танк, який швидко рухався

Вітчизняний протитанковий ракетний комплекс «Стугна-П» поступається американському ПТРК «Javelin» двома аспектами: руйнівною силою і необхідністю наводити ракету на ціль під час польоту. Але є й суттєва перевага: вдвічі більша дальність польоту. В даному випадку «Стугна» знову підтвердила свій козир і несподівано не поступилася «Javelin» потужністю, буквально знищивши ворожий танк.

Роботу своїх протитанкістів на власній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» продемонструвала пресслужба восьмого окремого гірсько-штурмового батальйону 10-ої бригади Едельвейс Збройних сил України.

Ролики знято з монітору операторів «Стугни», які націлилися на ворожий танк, який досить швидко їхав. На одному показано, як ПТУР через 24 секунди або п’ять кілометрів польоту до бурхливої радості наших захисників влучив у ворожий танк, який рухався.

На іншому відео показано, як той самий танк сильно палає, а потім надпотужно вибухає – вогняний гриб піднявся в кілька разів вище сусідніх дерев. Це вибухнули власні снаряди танку, остаточно знищивши машину.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

Сеть взорвало видео из больницы в Уфе с женщиной, которая ползет по ступенькам

12.01.2017 - 20:01
Очередной шокирующий случай в России. В сети появилось видео: женщина с забинтованной ногой на четвереньках спускается по лестнице. Так она добирается в рентген-кабинет. История произошла в уфимской больнице №13. Прокуратура уже занимается этим ...

Появилось видео, как пехотинцы ВСУ держат позиции на самой окраине Донецка

06.10.2017
Военное телевидение Украины показало передовые ...

Как террористы обстреливают позиции ВСУ из Града: видео

24.05.2017
Пресс-центр штаба АТО разместил у ...