Штурмовики ЗСУ дісталися ворожих позицій в антитепловізорних плащах

На всіх ділянках фронту російські окупанти перевели свої наступальні дії на ніч: як атаки бронетанковими колонами з десантом, так і піхотні штурми. Про це повідомив блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман).

У своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» він написав: «Намагаються проповзати до наших позицій в антитепловізорних плащах або вриватися на техніці».

Очевидно, ворог намагається зловити момент, доки у Сил оборони обмаль дронів-камікадзе з тепловізорами. Тоді як в день звичайні безпілотні літальні апарати чудово нищать загарбників.

Разом з тим, в очікуванні більшої кількості баражуючих боєприпасів з тепловізорними відеокамерами наші захисники змушені бити ворога і вночі, продовжує Станіслав Бунятов:

«Виявлення ворогів в таких умовах ускладнюється, але не стає глобальною проблемою. Знищуємо хитрожопих артилерією, нічними FPV та скидами різного типу боєприпасів. «ТМ-62» (протитанкова міна) вже стала повсякденною, але ефективною «протизаплідною таблеткою».

У свою чергу, Телеграм-канал «russia no context» з посиланням на свого підписника з числа бійців ЗСУ (на фотографії) розповів, що наші штурмовики також використовують антитепловізорні плащі:

«Дуже допомагає, коли у ворога багато БПЛА з тепловізорами. Нам вдалося підібратися впритул до позицій ворога, залишаючись непоміченими до останнього моменту. Також змогли непомітно зайти в сіру зону з метою розвідки».

Але є й недоліки: «Майже всі шарудять. Підповзти нечутно практично неможливо. А ще в ньому дуже спекотно».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Побелка деревьев: когда, как и надо ли вообще

18.11.2015 - 16:11
Побеленные деревья в нашей стране давно уже стали символом повсеместно проведённого весеннего субботника. По традиции после всех совместных уборочных работ выносятся вёдра с известью. Белоснежные штамбы деревьев, а заодно и попавшие ...

В страшной аварии в России погибли украинцы: видео

25.05.2017
В консульской службе подтверждают смерть ...

Как выкрутить шуруп со слизанным шлицем

08.12.2015
Каждый в жизни сталкивался с ...

Коноплянка забил роскошный гол «Боруссии»: видео

15.04.2018
Евгений Коноплянка наконец-то забил. Выйдя ...