Штайнмаєр пояснив, на що розраховує Путін у війні

Світ ніколи не звикне до нелюдської агресивної війни, яку розпочав президент Росії Володимир Путін проти українського народу. Україна і надалі перебуватиме у центрі уваги. Про це сказав президент ФРН Франк-Вальтер Штайнмаєр на німецько-українській конференції муніципальних партнерств у Лейпцигу, повідомила його пресслужба у середу, 15 жовтня.

Він запевнив, що Німеччина твердо стоїть на боці України і буде поруч, доки це буде необхідно.

«Україна тим більше потребує нашої підтримки зараз, коли на Близькому Сході триває війна, і Україна більше не отримує тієї уваги, якої вона так гостро потребує. Розрахунок Путіна такий: світ має забути Україну. Але я тут чітко кажу: ми не повинні й не будемо робити Путіну цієї послуги! Ми не зможемо звикнути до незаконної та нелюдської агресивної війни Росії», – заявив Штайнмаєр.

За його словами, саме зараз важливо консолідувати партнерські відносини та розраховувати на довгострокову підтримку, «тому що війна не закінчилася лише тому, що заголовки затьмарили інші конфлікти».

Штайнмаєр підкреслив, що майбутня зима знову буде дуже складною для України.

«Звідси й ініціатива створення «зимової захисної парасольки» для кращого захисту української інфраструктури та забезпечення населення теплом і електроенергією взимку. Тому що ми всі знаємо: Кремль також використовує енергію як зброю. І не лише це! Ми бачили найжорстокіші методи ведення війни», – резюмував президент ФРН.

Нагадаємо, за час повномасштабної війни Німеччина стала одним з ключових союзників України і вийшла на друге місце за розміром військової допомоги.

14 листопада ЗМІ повідомили, що уряд ФРН змінив бюджет на 2024 рік, щоб надати Україні зброю на 8 млрд євро – удвічі більше, ніж це спершу планувалось.

Ще рік тому, 6 листопада 2022 року, Франк-Вальтер Штайнмаєр заявив, що Україна повинна мати свободу в ухваленні рішення про переговори про припинення вогню. «Не можна ухвалювати рішення замість України. Україна має сказати, коли вона хоче таких переговорів і вважає їх перспективними», — сказав Штайнмаєр.

Перед цим дуже потужну програмну промову Штайнмаєр зробив в палаці Бельвю, який перед цим здійснив візит до України. Він поклав всю провину й відповідальність за війну в Європі особисто на президента РФ Путіна. Він пояснив, що хазяїн Кремля абсолютно безпідставно зруйнував безпеку на континенті, наплював на всі правила і норми.

Президент Німеччини також пояснив, чому не можна стояти осторонь у цій війні, а також дуже чітко акцентував на тому, що Украиїна і надалі буде отримувати усю можливу підтримку від Берліну. Мова про зброю, фінанси й політичну складову.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Смешная кошечка улыбается по-собачьи — высунув язык (видео)

10.04.2016 - 20:03
Плюшевая с виду и очень милая кошечка Ксюша становится новым героем интернетпространства. А еще она умеет улыбаться. Не так, как все кошки, а по-собачьи – высунув язык. Можете полюбоваться ею ...

ВСУ уничтожили ракетчиков «ДНР»: новое видео

28.02.2019
Подполковник Вооруженных сил Украины Анатолий ...

В России ФСБ арестовала украинца из «Правого сектора»: видео

18.10.2017
Российские спецслужбы реанимируют раскрученную в ...