Шон Пенн залишив свій «Оскар» в Україні до перемоги над РФ

Американський актор і кінорежисер Шон Пенн привіз в Україну свою статуетку «Оскар», яка залишиться в нашій країні до перемоги.

«Цього разу наша зустріч була особливою. Шон привіз свою статуетку «Оскара» як символ віри в перемогу нашої країни. Вона перебуватиме в Україні до закінчення війни», — написав президент Володимир Зеленський у Facebook.

Президент вручив Пенну орден «За заслуги» ІІІ ступеня та подякував «за щиру підтримку та вагомий внесок у популяризацію України у світі».

Нагадаємо, одразу після вторгнення РФ у лютому Пенн прилетів до Києва, щоб документувати російське вторгнення, а також щоб підтримати український народ. Він тоді назвав вторгнення жорстокою помилкою: «Якщо він не поступиться, я вважаю, містер Путін здійснить найжахливішу помилку для всього людства».

При цьому Шон Пенн фактично закликав Сполучені Штати Америки боротися разом із українцями: «Україна є першопрохідниками демократичних прагнень до мрії. Якщо ми дозволимо битися самим, наш дух Америки буде втрачений».

Потім Пенн закликав американську кіноакадемію надати можливість Зеленському виступити під час церемонії вручення Оскарів. 

Крім того, актор звертався до найбагатших американців з проханням закупити для України військові літаки…


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Теракт в Стокгольме: момент атаки попал на видео

08.04.2017 - 00:59
7 апреля в Швеции был совершен теракт — водитель грузовика въехал в толпу людей в центре Стокгольма. Автомобиль врезался в универмаг, после чего загорелся. По последним данным, погибли четыре человека, ...

В Питере обрушилось здание института: появилось видео

16.02.2019
В России в здании Санкт-Петербургского ...

Как поймать кенгуреныша

19.12.2015
Большинство из нас знает, как ...

На Собчак совершено нападение: появились подробности (видео)

04.03.2018
На Ксению Собчак совершено нападение. ...