Шольц відреагував на жахливу смерть німкені у полоні ХАМАСу

Канцлер Німеччини Олаф Шольц назвав звістку про смерть 22-річної німкені Шані Лук «жахливою». Дівчину захопили 7 жовтня бойовики ХАМАСу.

«Як і багатьох інших, її по-звірячому вбили. Це засвідчує усе варварство нападу бойовиків ХАМАС, яких потрібно притягти до відповідальності. Це терор, і Ізраїль має право захищатися», – написав канцлер в соцмережі Х.

Тіло Шані досі не знайдене, розповіла її мати Рікарда Лук. Однак знайшли частину черепної кістки, з якої взяли зразок ДНК. Мати припускає, що її дочка мертва з 7 жовтня – можливо, вона загинула від пострілу в голову під час теракту.

Офіційного підтвердження смерті Шані Лук від МЗС Німеччини не було.

За словами родини, 22-річна Шані Лук була вбита на музичному фестивалі в ізраїльській пустелі Негев. На фотографіях і відео, які поширювали в Інтернеті, було видно нерухоме тіло молодої жінки на пікапі. 

Спочатку сім’я Шані Лук припускала, що жінка була серйозно поранена, але жива і перебувала в лікарні в секторі Гази. Після нападу родина вела кампанію за звільнення всіх заручників.

Пізніше стало відомо, що дівчині відрізали голову.

Президент Ізраїлю Іцхак Герцог в інтерв’ю німецькому телеканалу Welt повідомив, що бойовики відрізали голову.

«Знайдено її голову. Це означає, що ці варварські, садистські тварини просто відрубали їй голову, коли вони нападали, катували та вбивали ізраїльтян», — повідомив президент Ізраїлю в інтерв’ю репортеру die WELT.

Її тіло нещодавно вдалося впізнати, розповів Герцог. За його словами, ще 40 трупів так і не ідентифіковані, оскільки зазнали найжорстокіших тортур, спалення та розчленування.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Австрии посетители выставки сломали секс-куклу с искусственным интеллектом: видео

28.09.2017 - 13:38
В австрийских «домах терпимости» достаточно высокой популярностью пользуются «умные» секс-куклы. Востребованность провоцирует создание новых моделей. Один из экспонатов был представлен на выставке электроники в городе Линц. «Саманта» стала настолько популярна, ...